Grup tinta

Grupul țintă al proiectului va fi format din 500 de studenți înmatriculați în sistemul national de învățământ.

 

Lista studenților selectați în grupul țintă al proiectului – (Anul universitar 2013-2014)

Nr. crt. Nume și prenume student Specializare An de studiu
1 Albu Nicolae Petru Electronică Aplicată II
2 Andrei Alexandra Adriana Electronică Aplicată III
3 Anghel Sebastian Electronică Aplicată III
4 Barbură Alexandru-Daniel Electronică Aplicată III
5 Boariu Daniel Andrei Electronică Aplicată III
6 Bocșa-Paven Gheorghe Electronică Aplicată III
7 Buta Răzvan-Alexandru Electronică Aplicată III
8 Chira Adriana-Claudia Electronică Aplicată II
9 Cociobea Răzvan Electronică Aplicată III
10 Corlaci Paul Electronică Aplicată II
11 Cristea Iosif-Daniel Electronică Aplicată II
12 Danciu Sergiu-Florin Electronică Aplicată II
13 Drăgoi Sorin Teodor Nicolae Electronică Aplicată III
14 Duca Diana Electronică Aplicată III
15 Goga Adrian-Florin Electronică Aplicată II
16 Hațegan Daniel Andrei Electronică Aplicată III
17 Hârbea Andrei Sorin Electronică Aplicată III
18 Iosif Ioan-Iulian Electronică Aplicată II
19 Ispas Nicolae Marcel Electronică Aplicată III
20 Josan Ionuț-Octavian Electronică Aplicată II
21 Marc Ionuț Andrei Electronică Aplicată III
22 Mândrean Andrei-Alexandru Electronică Aplicată II
23 Medrea Florin-Andrei Electronică Aplicată II
24 Meteșan Ioana Nicoleta (Dalcoș) Electronică Aplicată III
25 Meteșan Sorin-Radu Electronică Aplicată II
26 Moldovan Mihai Lucian Electronică Aplicată III
27 Muntean Nicolae-Ovidiu Electronică Aplicată II
28 Neag Mircea Electronică Aplicată III
29 Nițu Mihai-Alexandru Electronică Aplicată II
30 Olelei Cristian Electronică Aplicată III
31 Păcurar Dan-George Electronică Aplicată II
32 Pinca Sergiu-Vladimir Electronică Aplicată III
33 Popeiu Sergiu-Tiberiu Electronică Aplicată III
34 Resiga Nicolae Dănuț Electronică Aplicată III
35 Rupi Șarolta Electronică Aplicată II
36 Sîrb Răzvan Alex Electronică Aplicată III
37 Solomon Dan Ioan Electronică Aplicată III
38 Ștefan Gheorghe Electronică Aplicată III
39 Tomuș Claudia Electronică Aplicată III
40 Tomuța Radu Electronică Aplicată III
41 Trifa Vasile Electronică Aplicată III
42 Tuhuț Alin-Florin Electronică Aplicată II
43 Tulea Alexandru-Gabriel Electronică Aplicată II
44 Țendea Adrian-Vasile Electronică Aplicată II
45 Vîrtan Nicolae Electronică Aplicată II
46 Oana Ioan Sabin Electronică Aplicată II
47 Albu Nicolae Ingineria Mediului II
48 Apăvăloaei Alexandra Ingineria Mediului III
49 Bătrâna Delia-Maria Ingineria Mediului II
50 Bercea Ionuț-Andrei Ingineria Mediului II
51 Boian Constantin-Daniel Ingineria Mediului II
52 Bradea Ioana Alexandra Ingineria Mediului III
53 Buda Giancarlo Ingineria Mediului II
54 David Ana-Maria Ingineria Mediului III
55 Dobre Mădălina Raluca Ingineria Mediului III
56 Dreghiciu Raluca Ingineria Mediului III
57 Gomboș Marian-Iosif Ingineria Mediului II
58 Hârbea Ioan Liviu Ingineria Mediului III
59 Horja Larisa Ingineria Mediului III
60 Hudrea Ioana Adriana Ingineria Mediului III
61 Iancu Petru-Cătălin Ingineria Mediului II
62 Man Alexandra-Elena Ingineria Mediului III
63 Marica Elena Ingineria Mediului II
64 Marin Raoul-Emilian Ingineria Mediului II
65 Maxim Natalia Ingineria Mediului I
66 Mărginean Anamaria-Georgeta Ingineria Mediului II
67 Mihălțan Ioana-Loredana Ingineria Mediului II
68 Mucea Dorin Vasile Ingineria Mediului III
69 Muntean Claudia Adriana Ingineria Mediului I
70 Nandra Alina Ionela Ingineria Mediului III
71 Oancea Andrada-Victoria Ingineria Mediului II
72 Opricean Emilia Ingineria Mediului III
73 Ordean Ioana Sorina Ingineria Mediului I
74 Pătrînjean Bogdan Ingineria Mediului II
75 Peşterean Andrei-Dumitru Ingineria Mediului II
76 Pop Răzvan Doralin Ingineria Mediului III
77 Praţa Cristian-Mircea Ingineria Mediului II
78 Sârb Adina Ingineria Mediului II
79 Ţentea Radu-Sorin Ingineria Mediului II
80 Varvara Valentina Andreea Ingineria Mediului III
81 Voloc Marius-Adrian Ingineria Mediului II
82 Cosma George Informatică II
83 Cotor Andreea-Diana Informatică II
84 Duma Dan-Bogdan Informatică II
85 Frățilă Bogdan-Florin Informatică II
86 Jinar Ioan-Alexandru Informatică II
87 Luca Andrei Informatică II
88 Mărginean Remus Cristian Informatică II
89 Oarga Nicolae-Traian Informatică II
90 Toma Sergiu-Nicolae Informatică II
91 Aldea Cătălin-Simion Programare avansată și baze de date I
92 Baciu Wahl-Cristian Programare avansată și baze de date I
93 Bârz Mihai-Vasile Programare avansată și baze de date I
94 Bogdan Mihaela-Gabriela (Florea) Programare avansată și baze de date I
95 Botei Maria (Teglaș) Programare avansată și baze de date I
96 Bregar Andrei Viorel Programare avansată și baze de date I
97 Cucui Irina-Alina Programare avansată și baze de date I
98 Danciu Alina-Maria Programare avansată și baze de date I
99 David Irina Programare avansată și baze de date I
100 Floare Laura-Ioana Programare avansată și baze de date I
101 Giurgiu Delia-Florina Programare avansată și baze de date I
102 Goangă Daniela Alexandra Programare avansată și baze de date I
103 Marcu Iulian Programare avansată și baze de date I
104 Onișor Cristian Programare avansată și baze de date I
105 Ordean George-Mihai Programare avansată și baze de date I
106 Oțel Valentin-Alexandru Programare avansată și baze de date I
107 Podaru George Programare avansată și baze de date I
108 Roșian Vasile-Adrian Programare avansată și baze de date I
109 Tomuș Gabriela Programare avansată și baze de date I
110 Ungur Licinius-Corneliu Programare avansată și baze de date I
111 Vid Iulia Programare avansată și baze de date I

Permanent link to this article: http://portal.uab.ro/posdru141529/grup-tinta/


Conținutul acestui material nu reprezintă în mod obligatoriu poziția oficială a Uniunii Europene sau a Guvernului României